Atribuită Cumpărare directă

Extender HDMI UTP Acvil H3A, 60m

Număr anunț
DA35140214
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
500,84 RON
Data publicării
28.02.2024 13:46
Data finalizării
29.02.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,84 RON