Ofertă acceptată Cumpărare directă

Desktop PC, Inter Core I5 11400, Memorie Ram 16GB DDR4, SSD m2 500GB

Număr anunț
DA31130027
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB (CUI 29361283)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.557.411 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
04.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.557.411 RON