Ofertă acceptată Cumpărare directă

MONITOR PHILIPS 23.8″, home, office, IPS, Full HD (1920 x 1080), Wide, 250 cd/mp, 5 ms, VGA, DVI, HD

Număr anunț
DA31130026
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB (CUI 29361283)
Cod CPV
30231000-7 · Ecrane si console de computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.557.411 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
04.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.557.411 RON