Atribuită
Atribuire
Servicii de punere in executare silita a sentintelor judecatoresti, astfel: S.C. 2519/22.03.2023 a Judecatoriei Craiova, evacuare imobil situat in Craiova, strada Campia Islaz, nr. 46 {1 buc. x 100 lei/ buc. = 100 lei}, conform referat nr. 25249/10-07-2023, contract 19515/15.07.2019, Act Aditional III nr. 23408/04-07-2022
- Număr anunț
- DAN1962040
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
- Cod CPV
- 75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 100 RON
- Data anunțului
- 12.07.2023 15:24
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.