Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mina pix parker, Rezerva mop,Hartie copiator A4 80gr.

Număr anunț
DA31135891
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Cod CPV
30192150-7 · Stampile de datare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.973.875 RON
Data publicării
04.08.2022 00:00
Data finalizării
05.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.973.875 RON