Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet simering-uri

Număr anunț
DA31135026
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Cod CPV
44425000-5 · Inele, garnituri, benzi, tije si mortar fin pentru fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.666.316 RON
Data publicării
04.08.2022 00:00
Data finalizării
05.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.666.316 RON