Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE FILTRU CALITATIVA 50*50 cm / HARTIE DE FILTRU 500 x 500 mm *OFERTA SPECIALA*

Număr anunț
DA31137215
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Cod CPV
15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
11.171.693 RON
Data publicării
04.08.2022 00:00
Data finalizării
05.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.171.693 RON