Atribuită
Atribuire
SERVICII POSTALE - FF10609/30.06.2023, FF4383/23.06.2023, FF6430/20.06.2023, FF4283/20.06.2023, FF5683/14.06.2023
- Număr anunț
- DAN1965499
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 139,36 RON
- Data anunțului
- 18.07.2023 10:15
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.