Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA DE SPALAT

Număr anunț
DA31133901
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.698.631 RON
Data publicării
04.08.2022 00:00
Data finalizării
05.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.698.631 RON