Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTIE ARHIVARE- DOCUMENTE ORIZONTALA (323x252x78C/ 345x255x165mm/333x158x308mm)

Număr anunț
DA31129648
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIHAIL SADOVEANU (CUI 4266294)
Cod CPV
44421780-8 · Cutii pentru documente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.607.361 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
05.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.607.361 RON