Atribuită
Atribuire
Achizitie diverse tipuri de bauturi racoritoare conform referat nr. 25329/11-07-2023, comanda nr. 26467/19-07-2023, astfel: {3] Pepsi COLA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.93 = 471.60 4] Pepsi MAX - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.93 = 471.60 5] Mirinda ORANGE - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.93 = 471.60 6] Mountain DEW - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 72.00 x 3.93 = 282.96 7] Prigat PORTOCALE - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 3.90 = 93.60 8] Prigat PIERSICI - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 3.90 = 93.60 9] Prigat LIMONADA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.90 = 468.00 10] Prigat nectar - CAPSUNA-BANANE - 0.250 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 4.21 = 101.04 11] Prigat nectar - PIERSICI - 0.250 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 24.00 x 4.21 = 101.04 } - 2.555,04 lei fara TVA si transport inclus
- Număr anunț
- DAN1968357
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
- Cod CPV
- 15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 2.555,04 RON
- Data anunțului
- 20.07.2023 21:42
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.