Atribuită Atribuire

Achizitie diverse tipuri apa minerala conform referat nr. 25329/11-07-2023, comanda nr. 26467/19-07-2023, astfel: {1] AQUA CARPATICA KIDS STILL 250 ML PET - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 2.20 = 264.00 2] AQUA CARPATICA STILL SPORT 750 ML PET - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 2.60 = 312.00 } – 576,00 lei fara TVA cu transport inclus

Număr anunț
DAN1968356
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
576 RON
Data anunțului
20.07.2023 21:37

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.