Atribuită
Atribuire
The Second Quantum Revolution Lars Jaeger Digital version ISA-19.07.2023 19.07.2023 Order no./pos: 0016675004 000010, Our Reference No. 2939121988
- Număr anunț
- DAN1969315
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
- Furnizor / câștigător
- DE209719094 Springer Nature Customer Service Center Gmbh
- Cod CPV
- 79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 142,85 RON
- Data anunțului
- 24.07.2023 11:02
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.