Atribuită Atribuire

The Second Quantum Revolution Lars Jaeger Digital version ISA-19.07.2023 19.07.2023 Order no./pos: 0016675004 000010, Our Reference No. 2939121988

Număr anunț
DAN1969248
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
Furnizor / câștigător
DE209719094 Springer Nature Customer Service Center Gmbh
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
142,85 RON
Data anunțului
24.07.2023 10:26

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.