Atribuită
Atribuire
Achizitie diverse tipuri de bauturi racoritoare conform referat nr. 26587/19-07-2023, comanda nr. 27051/24-07-2023, astfel: {3] Pepsi COLA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 240.00 x 3.93 = 943.20 4] Pepsi MAX - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 240.00 x 3.93 = 943.20 5] Mirinda ORANGE - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 240.00 x 3.93 = 943.20 6] Mountain DEW - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.93 = 471.60 7] Prigat CAPSUNA - BANANA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.90 = 468.00 8] Prigat LIMONADA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 240.00 x 3.90 = 936.00 9] Prigat nectar - CAPSUNA-BANANE - 0.250 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 48.00 x 4.21 = 202.08 10] Prigat nectar - PIERSICI - 0.250 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 48.00 x 4.21 = 202.08 } - 5,109.36 lei fara TVA si transport inclus
- Număr anunț
- DAN1971092
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
- Cod CPV
- 15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.109,36 RON
- Data anunțului
- 25.07.2023 23:38
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.