Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE-WB93R-5E0/F61699

Număr anunț
DA31120712
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
42419900-5 · Piese pentru masini de extractie si alte echipamente de ridicare sau de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
6.519.610 RON
Data publicării
02.08.2022 00:00
Data finalizării
05.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.519.610 RON