Ofertă acceptată Cumpărare directă

39515440-1 Jaluzele verticale (Rev.2)

Număr anunț
DA31144700
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC IULIA HASDEU LUGOJ (CUI 4269266)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.501.610 RON
Data publicării
05.08.2022 00:00
Data finalizării
06.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.501.610 RON