Atribuită
Atribuire
Servicii de punere in executare silita a sentintelor judecatoresti, astfel: 1. S.C. 773/02.02.2022 a Judecatoriei Craiova, recuperare debit in cuantum de 57079,67 lei {1 buc. x 35 lei/ buc. = 35 lei}, 2. S.C. nr. 9760/24.11.2022 a Judecatoriei Craiova, recuperare debit in cuantum de 931,82 lei {1 buc. x 35 lei/ buc. = 35 lei}, 3. Sentintei civile nr. 94010/17.11.2022 a Judecatoriei Craiova, recuperare debit in cuantum de 252,89 leii {1 buc. x 25,29 lei/ buc. = 25,29 lei}conform referat nr. 27890/28-07-2023, contract 25889/14-07-2023.
- Număr anunț
- DAN1974530
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
- Cod CPV
- 75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 95,29 RON
- Data anunțului
- 01.08.2023 08:50
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.