Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Echipamente sportive la Scoala Gimnaziala Regele Ferdinand” str. Sureanu nr.1 mun. Sibiu

Număr anunț
DA31141833
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Cod CPV
37450000-7 · Echipament pentru sporturi in aer liber si de teren (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.527.029 RON
Data publicării
05.08.2022 00:00
Data finalizării
08.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.527.029 RON