Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet furnituri birou conform ADV1303374

Număr anunț
DA31143922
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Cod CPV
30196100-0 · Agende de planificare a reuniunilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.413.422 RON
Data publicării
05.08.2022 00:00
Data finalizării
08.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.413.422 RON