Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii topografice DJ709F, tronson nr. 10 (CF 65913 Petroșani)

Număr anunț
DA31144203
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.268.580 RON
Data publicării
05.08.2022 00:00
Data finalizării
08.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.268.580 RON