Ofertă acceptată Cumpărare directă

,, Tonere si accesorii imprimanta ’’

Număr anunț
DA31144054
Autoritate contractantă
Comuna Uileacu de Beius (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI UILEACU DE BEIUS) (CUI 4784172)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.870.670 RON
Data publicării
05.08.2022 00:00
Data finalizării
08.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.870.670 RON