Atribuită Atribuire

Reparare motosapa ZANETTI G94B2, seria 1860 - Sector 13 - Parc Nicolae Romanescu - Razvan Marica; 1 BUC X 1494,00 RON. REFERAT NR.28544/03.08.2023 - SECTOR 13. COMANDA NR. 29698/11.08.2023. PROCES-VERBAL DE REPARATIE NR.29677/11.08.2023 INREGISTRAT LA R.A.A.D.P.F.L. CRAIOVA SI NR.03.08.08.2023 LA S.C. MAT MAGRIT S.A.

Număr anunț
DAN1982934
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
MAT MAGRIT SA (CUI 8040884)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.255,46 RON
Data anunțului
16.08.2023 16:27

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.