Atribuită
Atribuire
Servicii de reparatie autobasculanta IVECO ASTRA MTA 33 TO, conform deviz nr.34/16.08.2023 inregistrata sub nr.29972/17.08.2023, referat nr.29971/17.08.2023, Comanda nr.30062/17.08.2023
- Număr anunț
- DAN1983825
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- MAD & VYO TRANS S.R.L. (CUI RO25836495)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 14.132 RON
- Data anunțului
- 18.08.2023 08:58
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.