Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere autobasculanta 8x4 cu sofer

Număr anunț
DA31134980
Autoritate contractantă
S.C. GOSPODARIRE MONITORIZARE SI TRANSPORT BRANESTI S.R.L. (CUI 30510397)
Cod CPV
60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.397.538 RON
Data publicării
04.08.2022 00:00
Data finalizării
08.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.397.538 RON