Atribuită Atribuire

Achizitie diverse tipuri de bauturi racoritoare conform referat nr. 30397/ 21-08-2023 si comanda nr. 30534/22-08-2023, astfel: 1] Pepsi COLA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.93 = 471.60 2] Mirinda ORANGE - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.93 = 471.60

Număr anunț
DAN1987354
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
Cod CPV
15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
943,20 RON
Data anunțului
24.08.2023 15:34

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.