Atribuită
Atribuire
Pepsi COLA - 0.50 l- 12 buc/ bax. Buc. 120.00 x 3.93 lei/buc fara TVA Mirinda ORANGE - 0.50 l- 6 buc/ bax. Buc.60.00 X3.93 lei/buc fara TVA Achizitie in baza referatului nr.29758/14.08.2023, Contract nr.21083/08.06.2023, Oferta nr.21084/08.06.2023, Comanda nr.30201/18.08.2023
- Număr anunț
- DAN1987292
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
- Cod CPV
- 15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 707,40 RON
- Data anunțului
- 24.08.2023 15:01
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.