Atribuită Atribuire

AQUA CARPATICA STILL SPORT 750 ML PET-12 buc/ bax. Buc 120.00 x 2.60 lei/buc fara TVA Achizitie in baza referatului nr.29758/14.08.2023, Contract nr.21083/08.06.2023, Oferta nr.21084/08.06.2023, Comanda nr.30201/18.08.2023

Număr anunț
DAN1987276
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI 15823153)
Cod CPV
15981000-8 · Apa minerala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
312 RON
Data anunțului
24.08.2023 14:53

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.