Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit prelevare saliva pentru Drager Drog Test 5000 Mustiuc Drager 7510, Mustiuc Drager 7410

Număr anunț
DA31142409
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
Cod CPV
33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.836.925 RON
Data publicării
05.08.2022 00:00
Data finalizării
08.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.836.925 RON