Atribuită
Atribuire
Achizitie diverse sortimente de bauturi racoritoare conform comanda nr. 29506/10-08-2023 si referat nr. 29254/09-08-2023, astfel: 1] Pepsi COLA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.93 = 471.60 2] 7 UP Lemon Lime - 6 buc/ bax. - Buc. - 60.00 x 3.93 = 235.80 3] Mountain DEW - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.93 = 471.60 4] Prigat PIERSICI - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 72.00 x 3.90 = 280.80 . Transport gratuit asigurat de furnizor.
- Număr anunț
- DAN1991094
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
- Cod CPV
- 15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.459,80 RON
- Data anunțului
- 31.08.2023 21:41
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.