Atribuită
Atribuire
Achizitie diverse sortimente de bauturi racoritoare conform comanda nr. 31033/25-08-2023 si referat nr. 30936/24-08-2023, astfel: 1] Pepsi COLA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 480.00 x 3.93 = 1,886.40 2]Pepsi MAX - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 480.00 x 3.93 = 1,886.40 3]Mirinda ORANGE - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 480.00 x 3.93 = 1,886.40 4] Mountain DEW - 0.50 l - 6 buc/ bax. - Buc. - 480.00 x 3.93 = 1,886.40 5] Prigat PORTOCALE - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 240.00 x 3.90 = 936.00 6] Prigat PIERSICI - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 240.00 x 3.90 = 936.00 7] Prigat LIMONADA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.90 = 468.00 8] Prigat nectar - CAPSUNA-BANANE - 0.250 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 48.00 x 4.21 = 202.08 9] Prigat nectar - PIERSICI - 0.250 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 48.00 x 4.21 = 202.08 . Transport gratuit asigurat de furnizor.
- Număr anunț
- DAN1990838
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
- Cod CPV
- 15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 10.289,76 RON
- Data anunțului
- 31.08.2023 14:14
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.