Atribuită
Atribuire
Achizitie diverse sortimente de bauturi racoritoare conform referat nr. 31768/01-09-2023, astfel: 1] Pepsi TWIST (Lemon) - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 4.07 = 488.40 2] Prigat CAPSUNA - BANANA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.90 = 468.00 3] Prigat LIMONADA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 120.00 x 3.90 = 468.00 . Transport gratuit asigurat de furnizor.
- Număr anunț
- DAN1991243
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
- Cod CPV
- 15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 1.424,40 RON
- Data anunțului
- 01.09.2023 09:56
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.