Atribuită
Atribuire
Achizitie diverse sortimente de bauturi racoritoare conform referat nr. 32078/04-09-2023, astfel: 1] Prigat PORTOCALE - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 60.00 x 3.90 = 234.00 2] Prigat PIERSICI - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 60.00 x 3.90 = 234.00 2] Prigat LIMONADA - 0.50 l - 12 buc/ bax. - Buc. - 60.00 x 3.90 = 234.00 . Transport gratuit asigurat de furnizor, pentru punct de lucru deschis in incinta Gradinii BOTANICE din Craiova
- Număr anunț
- DAN1992548
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL (CUI RO15823153)
- Cod CPV
- 15980000-1 · Bauturi fara alcool (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 702 RON
- Data anunțului
- 04.09.2023 15:19
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.