Ofertă acceptată Cumpărare directă

Școala Naţională de Speologie Ediţia XXXII TSA II - 3 persoane

Număr anunț
DA31144218
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean Salvamont - Salvaspeo Cluj (CUI 15729580)
Cod CPV
80522000-9 · Seminarii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.285.053 RON
Data publicării
05.08.2022 00:00
Data finalizării
08.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.285.053 RON