Atribuită
Atribuire
Servicii de punere in executare silita a sentintelor judecatoresti, astfel: 1]. S.C. 1618/2302.2023 a Judecatoriei Craiova, recuperare debit in cuantum de 134,17 lei lei {1 buc. x 13.42 lei/ buc. = 13.42 lei}, 2]. *S.C. nr. 10635/20.12.2022 a Judecatoriei Craiova, recuperare debit in cuantum de 306,24 lei {1 buc. x 30.62 lei/ buc. = 30.62 lei}, 3].S.C. nr. 4124/16.05.2023 a Judecatoriei Craiova, recuperare debit in cuantum de 446,46 lei {1 buc. x 35.00 lei/ buc. = 35,00 lei}, 4].S.C. 4293/1905.2023 a Judecatoriei Craiova, recuperare debit in cuantum de 236,13 lei {1 buc. x 23.61 lei/ buc. = 23.61 lei} conform referat nr. 31998/04-09-2023, contract 25889/14-07-2023.
- Număr anunț
- DAN1993204
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- Societatea Civila Profesionala de Executori Judecatoresti Drumea - Nicut si Ciovica (CUI 40632332)
- Cod CPV
- 75242110-8 · Servicii de executor judecatoresc (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 102,45 RON
- Data anunțului
- 05.09.2023 13:09
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.