Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru A4 100 file, fata verso, coperta imitatie piele

Număr anunț
DA31139047
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.329.177 RON
Data publicării
05.08.2022 00:00
Data finalizării
08.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.329.177 RON