Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Atribuită
Atribuire
Achizitie , servicii de reparatie conform deviz nr. 284035 inregistrat la RAADPFL Craiova sub nr. 32644/07-09-2023 pentru autoutilitara DJ-08-PNZ [DIAGNOZA SI SCRIERE INJECTOARE] - Manopera {OS CTR FUNT CALCULATOARE - MC 010313 - Ore - 1.00 x 294.12 = 294.12 lei si Verificat debit retur injectoare + compresie motor - MC010999 - Ore - 1.00 x 165.00 = 165.00 lei], conform refera nr. 29881/16-08-2023
- Număr anunț
- DAN1995237
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- REDAC SRL (CUI RO11392104)
- Cod CPV
- 50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 459,12 RON
- Data anunțului
- 07.09.2023 15:26
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.