Atribuită
Atribuire
ROVINIETA BF277/01.08.2023, BF175/07.08.2023, BF176/07.08.2023, BF177/07.08.2023, BF178/07.08.2023, BF387/11.08.2023, BF122/04.09.2023
- Număr anunț
- DAN1997347
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 912,07 RON
- Data anunțului
- 12.09.2023 14:00
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.