Atribuită
Atribuire
perioada 21.09 -24.09.2023 restaurant (2 x 1.855,96 lei, fara tva) = 3.711,93 lei cazare cu mic dejun (27 x 231,39 lei, fara tva) = 6.247,64 lei (Servicii hoteliere (cazare și masa) în perioada 21.09.2023 – 24.09.2023, pentru secția Lupte, Anuntul de participare nr. 8340/14.09.2023)
- Număr anunț
- DAN2005161
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CONSTANTA (CUI 45513200)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
- Cod CPV
- 55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 9.959,63 RON
- Data anunțului
- 25.09.2023 12:23
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.