Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHIT ROST FASSAFILL SMALL WHITE 5KG

Număr anunț
DA31131478
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Cod CPV
44831300-7 · Chituri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.522.592 RON
Data publicării
04.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.522.592 RON