Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de execuție în vederea modernizării străzii

Număr anunț
DA31135818
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.472.562 RON
Data publicării
04.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.472.562 RON