Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla interactiva IQboard Foundation 82" 209 cm Multi touch 10 puncte software in limba romana

Număr anunț
DA31153105
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.491.492 RON
Data publicării
08.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.491.492 RON