Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de expertiza tehnica in vederea incadrarii in clasa de risc seismic imobil ION ANGELESCU

Număr anunț
DA31147045
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.464.135 RON
Data publicării
08.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.464.135 RON