Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pompă electrica combustibil YANMAR/4TNV94L-BXPHZ, FC FMI,

Număr anunț
DA31144500
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.056.411 RON
Data publicării
05.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.056.411 RON