Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inchiriere buldozer pentru nivelare ,decopertare terenuri si drumuri ,

Număr anunț
DA31129463
Autoritate contractantă
COMUNA COSMESTI (PRIMARIA COSMESTI) (CUI 6826835)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.526.232 RON
Data publicării
03.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.526.232 RON