Ofertă acceptată Cumpărare directă

Odorizant de pentru camera spray 350ml 350 ml SANO FRESH HOME PROFESIONAL

Număr anunț
DA31151567
Autoritate contractantă
COMUNA BLAJEL (PRIMARIA COMUNEI BLAJEL) (CUI 4241168)
Cod CPV
39811100-1 · Odorizante de interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
08.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON