Atribuită
Atribuire
Servicii postale-imprumut interbibliotecar Bibl.Jud.Galati cf. ref.decont 2507/19.09.2023, F.DIV0005960/18.09.2023=9.20lei; diferenta francare colet revista Atitudini cf. ref.decont 2368/31.08.2023 F.CNPRZNT010/00023148/31.08.2023=3.70lei
- Număr anunț
- DAN2008100
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana "G.T.Kirileanu" Neamt (CUI 2613397)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64100000-7 · Servicii postale si de curierat (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 12,90 RON
- Data anunțului
- 28.09.2023 10:56
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.