Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mini drona DJI Mavic Mini Fly More Combo + card Sandisk Ultra 128GB

Număr anunț
DA31151769
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Cod CPV
34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.701.864 RON
Data publicării
08.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.701.864 RON