Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatii avize + taxe P.U.Z.

Număr anunț
DA31118492
Autoritate contractantă
ORASUL CAMPENI (CUI 4331112)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.190.060 RON
Data publicării
02.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.190.060 RON