Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii prezentare evenimente si asigurare sonorizare 14- 15 august 2022 si organizare bal

Număr anunț
DA31158742
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
92310000-7 · Servicii de creare si interpretare de opere artistice si literare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10 RON
Valoare atribuită
39.865.474 RON
Data publicării
09.08.2022 00:00
Data finalizării
09.08.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.865.474 RON

din 10 RON estimat